Dice. Zlín. Svět.

DICE ve Zlíně

Bavit se a k tomu se i něco přiučit? Ve Zlíně trávíme hodně času, který chceme prožít smysluplně. Nejlépe ve větší společnosti podobně naladěných lidí, protože jak se říká, víc hlav víc ví!
Jednou z našich prvních akcí byl inspirativní workshop Cestování za hubičku, při kterém jsme návštěvníkům poradili, jak za pár kaček nasbírat nespočet cestovatelských zážitků. Každý člen Asociace DICE přiložil ruku k dílu a podělil se o užitečné tipy a triky, které se hodí každému zapálenému cestovateli s omezeným rozpočtem. Taky tě zajímá, jaká aplikace či webová stránka umí vyhledat ty nejlevnější letenky? Kde a jak zadarmo seženeš nocleh či jídlo? Popřípadě kde najdeš nějaký buddies na cesty? Nejdůležitější poznatky z workshopu jsme sepsali a umístili na náš blog. Tak směle do čtení a plánování toho nejlepšího low budget tripu!

V podniku Nový svět ve Zlíně také pravidelně pořádáme cestovatelské přednášky, při nichž se návštěvníci alespoň na moment mohou odpoutat od každodenního života, najít inspiraci, zasnít se. Sleduj aktuální nabídku našich akcí nebo facebookovou stránku Asociace DICE a přijď si také udělat rychlovýlet do různých koutů světa. A nebo máš snad svůj nezapomenutelný cestovatelský zážitek? My ho chceme slyšet! Napiš nám a spolu můžeme zorganizovat přednášku, která tě vrátí na místo Tvých snů, a pro návštěvníky bude třeba impulzem k cestě za novým dobrodružstvím.

O více našich akcích a akcičkách se můžeš dozvědět v nabídce našich projektů.

Už se Ti dlouho hlavou honí nápad na kulturní akci, kterou by stálo za to zrealizovat? Ten pocit známe a byl to jeden z důvodů, proč jsme Asociaci DICE založili. Rádi Ti pomůžeme s uspořádáním cestovatelské přednášky, zajímavého workshopu, neformálního setkání, semináře….. Napiš nebo se za námi zastav a uvidíme, jak tvému nápadu vdechnout život.


< zpět

Comment(0)